Terezínský triatlon 2019 vyhrál celkově Cmunt

V Terezínském triatlonu v absolutním pořadí zvítězil Petr Cmunt (Bitters Superior Cyklolive Team) v čase 1:00:46, na druhém místě skončil Augusta (MMB Třebenice), třetí příčku obsadil Kolařík (Cyklorenova Cvikov). Kategorii žen ovládla Ivana Loubková (Rohozec Amulet Cvikov) v čase 1:11:16, druhá skončila Zelenková (Trifactri) a třetí Bisová (AC Česká Lípa). Domácí závodníci Luboš Pospíšil (loňský Král Středohoří) a Jan Bureš si za extrémních teplot doběhli ve své kategorii pro 2. resp. 3. příčku (8. resp. 9. příčku absolutně). Ceny předával starosta Terezína pan René Tomášek společně s paní Růženou Čechovou, bývalou starostkou a celoživotní podporovatelkou cyklistiky v Terezíně. Celý závodní den proběhl bez komplikací pod taktovkou ředitele závodu a vice prezidenta CK Slavoj Terezín pana Václava Bureše. Výsledky ve všech věkových kategoriích jsou v sekci Závody.