Terezínský triatlon 2022 vyhrál v mužích Kala a v ženách Krobová

V Terezínském triatlonu zvítězil v mužské kategorii Jiří Kala (CK Příbram) v čase 1:05:59, na druhém místě skončil Janda (Harfa sport Praha) a třetí příčku obsadil Jindra (Multi Sport Coaching). Kategorii žen ovládla Eliška Krobová (BTT Libochovice) v čase 1:15:47, druhá skončila Hendrychová (Litoměřice) a třetí Trnková (Praha). Domácí závodník Tomáš Netík vyhrál svou kategorii, na třetím místě skončil Oliver Švagrovský. Další domácí závodník Jan Bureš obsadil ve své kategorii třetí příčku, celkově byl šestý. Ceny předával starosta Terezína pan René Tomášek, celý závod potom řídil pan Václav Bureš, viceprezident klubu CK Slavoj Terezín. Závodní den proběhl nakonec za slunného počasí, teplota vzduchu byla 25 °C, teplota vody 20 °C. Výsledky ve všech věkových kategoriích jsou v sekci Závody.
Muži celkově: 1. Kala 1:05:59.
Ženy celkově: 1. Krobová 1:15:47.
Muži kategorie: M18: 1. Netík, 2. Rosa, 3. Švagrovský; M19: 1. Bláha, 2. Šnajberk, 3. Sadílek; M30: 1. Kala, 2. Janda, 3. Ptáček; M40: 1. Jindra, 2. Čuchal, 3. Bureš J.; M50: 1. Tajč, 2. Černý, 3. Hajn; M60: 1. Vopat, 2. Balatka, 3. Dále.
Ženy kategorie: Z19: 1. Krobová, 2. Trnková; 3. Žeberová; Z35: 1. Hendrychová, 2. Hyšplerová, 3. Slezáková.