Terezínský triatlon vyhrál v mužích Holub, v ženách Ježková

Celkoví vítězové mužské a ženské kategorie Ježková a Holub
Kategorie do 18 let 1. Zahálka, 2. Netík, 3. Netrh
Kategorie do 29 let: 1. Bláha, 2. Lacina, 3. Šupita
Kategorie 30-39 let: 1. Bureš J., 2. Korbička, 3. Janda
Kategorie 40-49 let: 1. Holub, 2. Čuchal, 3. Laube
Kategorie 50-59 let: 1. Vopat, 2. Tajč, 3. Rous P.
Kategorie nad 60 let: 1. Pavlíček, 2. Dlouhý, 3. Dále
Vítězka ženské kategorie Ježková přijímá gratulaci od starosty Tomáška
Kategorie ženy do 18 let: 1. Ryšavá, 2. Krobová, 3. Rousová
Kategorie ženy do 35 let: 1. Olšová, 2. Čapková, 3. Honsová
Kategorie ženy nad 35 let: 1. Ježková, 2. Hendrychová, 3. Pikešová, 4. Fílová
V Terezínském triatlonu zvítězil v mužské kategorii Stanislav Holub (Koloshop) v čase 1:04:08, na druhém místě skončil domácí Štěpán Zahálka (CK Slavoj Terezín Cyklo city) a třetí příčku obsadil Čuchal (MMB Třebenice). Kategorii žen ovládla Kateřina Ježková (Litoměřice) v čase 1:13:28, druhá skončila Ryšavá (AC Česká Lípa) ) a třetí Olšová (Tri Ski Horní Počernice). Další domácí závodníci obsadili celkově čtvrtou, Jan Bureš (vítěz své kategorie), a jedenáctou, Tomáš Netík (druhý ve své kategorii).

Nálepky:

Terezínský triatlon 2020

Terezín - V sobotu dne 27. června 2020 od 14:00 se v Terezíně v oblasti hasičského cvičiště u Ohře (pravý břeh) opět uskuteční Terezínský triatlon konaný v rámci seriálu "Král Středohoří". Kancelář na hasičském cvičišti bude otevřena od 12:00, přesun na start bude ve 13:45 směrem cca 400 m proti proudu Ohře. Detailní rozpis závodu naleznete v sekci Závody.