2020

Novoroční vyjížďka

Tradiční novoroční vyjížďka se společným srazem 1.1. v 10:00 v Terezíně se v roce 2021 neuskuteční. Vyjížďka se bude konat individuálně, vždy v počtu maximálně 2 osob.

Nálepky:

Pf 2021

Nálepky:

Silvestrovský cyklokros se konat v roce 2020 nebude

Letošní Silvestrovský cyklokros, 59. ročník nejstaršího cyklokrosového závodu v České republice a plánovaný již jako 15. memoriál Pavla Sládka, dlouholetého prezidenta CK Slavoj Terezín, se z důvodů stále trvající situace spojené s onemocněním COVID-19 konat nebude.

Nálepky:

Silvestrovský cyklokros - 15. ročník memoriálu Pavla Sládka

Plakát Cyklokros 2020
Dne 31.12.2020 od 10:00 se v Terezíně - Kavalír 2 uskuteční pod záštitou starosty pana Reného Tomáška tradiční již 59. ročník Silvestrovského cyklokrosu, konaný zároveň již jako 15. ročník memoriálu Pavla Sládka. Závodit se bude jak v kategoriích vypsaných pro licencované závodníky, tak i v kategoriích pro příchozí. Detailní rozpis závodu naleznete v sekci Závody.

Nálepky:

Mistrovství České republiky 2020 v časovce družstev

Plakát MČR Židovice 2020 web
V neděli 13.9.2020 v 10:00 se koná v Židovicích u Roudnice nad Labem Mistrovství České republiky 2020 v časovce dvojic starších žáků, starších žákyň, kadetek, juniorek a žen - absolvují jeden 16km okruh, a v časovce družstev kadetů, juniorů a mužů, kteří budou absolvovat 32 km v případě kadetů a 48 km v kategoriích juniorů a mužů. Záštitou nad závodem převzal starosta obce Židovice pan Ing. Miloslav Krejný. Podrobné rozpisy a mapy jsou v sekci Závody.

Nálepky:

Výsledky závodu do vrchu, memoriálu J. Menharta a L. Hellera 2020

Celkoví vítězové Babin 2020 - Jakub Špaček a Petra Hendrychová (foto R.Stibinger)
1. Zahálka 2. Rudiš (foto R.Stibinger)
1. Špaček 2. Skuček 3. Baudiš (foto R.Stibinger)
1. Jíra 2. Mařík 3. Bureš (foto R.Stibinger)
1. Rozsypal 2. Bušek 3. Soubusta (foto R.Stibinger)
1. Valtr 2. Jambor 3. Kánský (foto R.Stibinger)
1. Kára 2. Dlouhý 3. Vaněk (foto R.Stibinger)
1. Ryšavá 2. Rousová (foto R.Stibinger)
1. Hendrychová 2. Nekvasilová 3. Jírová (foto R.Stibinger)

Litoměřice – Vítězem závodu do vrchu se stal v mužské kategorii Jakub Špaček časem 17 min 54 s, druhou příčku obsadil Štěpán Zahálka a třetí místo Petr Jíra. V ženské kategorii zvítězila Petra Hendrychová časem 22 min 1 s, druhá skončila Lenka Nekvasilová a třetí Vendulka Ryšavá. Závodu se zúčastnil i čerstvý Mistr ČR v silničním závodě žáků starších Štěpán Zahálka, vyhrál svoji kategorii a obsadil druhé místo absolutně napříč všemi věkovými třídami. Cyklisté opět překonávali na 6,8 km výškový rozdíl 446 m.

Nálepky:

Štěpán Zahálka se stal Mistrem České republiky v silničním zavodě, má navíc i bronz z časovky

Štěpán Zahálka - Mistr ČR starších žáků 2020

Plzeň – V sobotu 15.8.2020 se konalo Mistrovství České republiky v silničním závodě jednotlivců mládežnické kategorie starších žáků, v rámci celého týdne MČR mládeže v Kyšicích u Plzně. Závodilo se na zvlněném 12km okruhu, který jezdci absolvovali v této kategorii celkem čtyřikrát. V záverečném stoupání k cíli prokázal nejvíce sil ze tříčlenné odjeté skupiny terezínský závodník Štěpán Zahálka a stal se Mistrem České republiky 2020 v silničním závodě. Ke čtvrtečnímu bronzu z časovky jednotlivců tak přidal zlato ze silničního závodu.

Nálepky:

Závod do vrchu Litoměřice - Babiny 2020 - memoriál J. Menharta a L. Hellera

Litoměřice-Babiny 2020

V neděli 16. 8. 2020 se koná závod do vrchu, memoriál Jaroslava Menharta a Ladislava Hellera, opět konaný jako součást seriálu Král Středohoří. Nad závodem převzal záštitu starosta města Litoměřic a senátor Mgr. Ladislav Chlupáč. Startuje se v 15:00 v Nerudově ulici před sídlem firmy Chládek a Tintěra. Kancelář bude otevřena v místě startu od 13:00. Detailní rozpis závodu naleznete v sekci Závody.

Kategorie 40-49 let: 1. Holub, 2. Čuchal, 3. Laube
Kategorie 50-59 let: 1. Vopat, 2. Tajč, 3. Rous P.
Kategorie nad 60 let: 1. Pavlíček, 2. Dlouhý, 3. Dále
Vítězka ženské kategorie Ježková přijímá gratulaci od starosty Tomáška
Kategorie ženy do 18 let: 1. Ryšavá, 2. Krobová, 3. Rousová
Kategorie ženy do 35 let: 1. Olšová, 2. Čapková, 3. Honsová
Kategorie ženy nad 35 let: 1. Ježková, 2. Hendrychová, 3. Pikešová, 4. Fílová
V Terezínském triatlonu zvítězil v mužské kategorii Stanislav Holub (Koloshop) v čase 1:04:08, na druhém místě skončil domácí Štěpán Zahálka (CK Slavoj Terezín Cyklo city) a třetí příčku obsadil Čuchal (MMB Třebenice). Kategorii žen ovládla Kateřina Ježková (Litoměřice) v čase 1:13:28, druhá skončila Ryšavá (AC Česká Lípa) ) a třetí Olšová (Tri Ski Horní Počernice). Další domácí závodníci obsadili celkově čtvrtou, Jan Bureš (vítěz své kategorie), a jedenáctou, Tomáš Netík (druhý ve své kategorii).

Nálepky:

Terezínský triatlon 2020

Terezín - V sobotu dne 27. června 2020 od 14:00 se v Terezíně v oblasti hasičského cvičiště u Ohře (pravý břeh) opět uskuteční Terezínský triatlon konaný v rámci seriálu "Král Středohoří". Kancelář na hasičském cvičišti bude otevřena od 12:00, přesun na start bude ve 13:45 směrem cca 400 m proti proudu Ohře. Detailní rozpis závodu naleznete v sekci Závody.