2013

Pf 2014

Nálepky:

Silvestrovský cyklokros - 8. ročník memoriálu Pavla Sládka

Dne 31.12.2013 v 10:00 se v Terezíně na Bohušovické kotlině uskuteční pod záštitou starostky paní Růženy Čechové tradiční 52. ročník Silvestrovského cyklokrosu, konaný zároveň již jako 8. ročník memoriálu Pavla Sládka. Závodit se bude jak v kategoriích vypsaných pro licencované závodníky, tak i v kategoriích pro příchozí. Detailní rozpis závodu naleznete v sekci Závody.

Nálepky:

Seminář pořadatelů závodů Poháru národů

Dne 12.11.2013 uspořádala Mezinárodní cyklistická unie (UCI) v Montreux seminář pořadatelů závodů Poháru národů pro kategorie U23 a juniory (U23 Nations' Cup a Juniors Nations' Cup). Seminář se uskutečnil jako blok přednášek, kde přispěvovatelem byl každý ze zúčastněných.

Nálepky:

Akademické mistrovství České republiky

Ve dnech 31.8. a 1.9.2013 se v Chudoslavicích koná Akademické mistrovství České republiky v silničním závodě a časovce jednotlivců. Závodní okruh měří 14,7 km, trasa vede z Chudoslavic do Třebušína a dále přes Býčkovice a Ploskovice zpět do Chudoslavic. Mapa a profil závodu zde, rozpis v sekci Závody.

Nálepky:

Memoriál J. Menharta a L. Hellera

Dne 31.8.2013 se v Chudoslavicích uskuteční tradiční Memoriál Jaroslava Menharta a Ladislava Hellera. Závodní okruh měří 14,7 km, trasa vede z Chudoslavic do Třebušína a dále přes Býčkovice a Ploskovice zpět do Chudoslavic. Závod je vypsán pro všechny kategorie, mužská, ženská a mládežnická jsou navíc zařazeny do Českého poháru. Mapa a profil závodu zde, rozpis v sekci Závody.

Nálepky:

Přihlásit se k odběru RSS - 2013